ПОГОДА

Корисна інформація

Рішення виконкому №1001 » Про утворення постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами на території м. Павлограда та затвердження Порядку виявлення і обліку безхазяйних відходів на території м. Павлограда «

Ноябрь 29th, 2011 Рішення виконкому Вывести на печать

 ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 Р І Ш Е Н Н Я

 ”23”__11____ 2011р. №1001

 Про утворення постійно діючої комісії з питань

поводження з безхазяйними відходами на

території м. Павлограда та затвердження

Порядку виявлення і обліку безхазяйних

відходів на території м. Павлограда

Згідно з ст. 33, 40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України “Про охорону навколишнього природного середовища”, «Про відходи», відповідно до «Порядку виявлення та обліку безхазяйних відходів», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.08.1998р. №1217, «Порядку ведення державного обліку та паспортизації відходів», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.11.1999р. №2034 та з метою зменшення обсягів утворення відходів, посилення контролю за екологічним станом місць утворення та видалення відходів, оцінки їх впливу на навколишнє природне середовище і здоров’я людини виконком міської ради

 

 

ВИРІШИВ:

 1. Утворити постійно діючу комісію з питань поводження з безхазяйними відходами на території м. Павлограда та затвердити її склад згідно з додатком 1.

2. Затвердити Положення про постійно діючу комісію з питань поводження з безхазяйними відходами на території м. Павлограда згідно з додатком 2.

3. Затвердити Порядок виявлення та обліку безхазяйних відходів на території м. Павлограда згідно з додатком 3.

4. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на начальника управління комунального господарства та будівництва Разводова В.В., контроль — на першого заступника міського голови Вершину А.О.

Міський голова І.С. Метелиця

 

Додаток 1

до рішення виконкому

від 23.11.2011р.№ 1001

 

Склад

постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами на території м. Павлограда

 

Вершина

Анатолій Олексійович

- перший заступник міського голови, голова комісії
 

Катічев

Олександр Миколайович

- заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, заступник голови комісії
Мігаль

Тетяна Олександрівна

 

- головний спеціаліст-еколог відділу реконструкції та будівництва управління комунального господарства та будівництва, секретар комісії

 

Разводов

Василь Васильович

 

 • начальник управління комунального господарства та будівництва

 

Штонда

Тетяна Анатоліївна

- начальник відділу з економічних питань
Белякін

Валерій Юрійович

- начальнику відділу з питань НС та ЦЗН

 

Вишнякова

Олена Олегівна

- начальник відділу земельно-ринкових відносин

 

Сасик

Олександр Вікторович

- начальник відділу містобудування та архітектури, головний архітектор міста

 

Миславський

Олександр Вікторович

- начальник районного управління головного управління МНС України в Дніпропетровській області

 

Пріян

Іван Іванович

 

- директор КП «ЗАТИШНЕ МІСТО»
Петленко

Галина Миколаївна

- головний державний санітарний лікар міста (за згодою)

 

Сабадаш

Людмила Іванівна

 

- начальник відділу екологічного та інструментально-лабораторного контролю по Західно-Донбаському регіону (за згодою)

 

Ченчевич

Сергій Григорович

- завідувач Західно-Донбаського сектору охорони навколишнього природного середовища (за згодою)

Заступник міського голови з питань

діяльності виконавчих органів ради О.Д. Степаненко

вик. Мігаль Т.О.

Додаток 2

до рішення виконкому

від 23.11.2011р.№ 1001

 

ПОЛОЖЕННЯ

про постійно діючу комісію з питань поводження з безхазяйними відходами

на території м. Павлограда

 

1. Постійно діюча комісія з питань поводження з безхазяйними відходами (далі — комісія) є координаційно-експертним органом, утвореним з метою організації ефективної роботи щодо виявлення, обліку та мінімізації небезпечного впливу на навколишнє природне середовище і здоров’я населення безхазяйних відходів та визначення власника безхазяйних відходів.

 

2. У своїй діяльності комісія керується Конституцією України, законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України та іншими актами, а також цим Положенням.

 

3. Основними завданнями комісії є здійснення процедур визначення кількості, складу, властивості, вартості, ступеня небезпеки для навколишнього природного середовища і здоров’я населення відходів, що не мають власника, або власник яких невідомий, а також координація чи безпосереднє проведення робіт щодо визначення власника відходів.

 

4. Комісія відповідно до покладених на неї завдань:

 

- розглядає заяви (повідомлення) громадян, підприємств, установ та організацій, засобів масової інформації, результати штатних інспекційних перевірок органів Мінекоресурсів на місцях, санітарно-епідеміологічної служби про факти виявлення безхазяйних відходів (далі — відходів);

 

- визначає кількість, склад, властивості, вартість відходів, ступінь їх небезпеки для навколишнього природного середовища і здоров’я людини;

 

- вживає заходів, спрямованих на визначення власника відходів;

 

- підводить щорічно підсумки роботи у сфері виявлення та поводження з безхазяйними відходами.

 

5. Для виконання покладених завдань комісія в установленому порядку має право:

 

- залучати у разі необхідності для визначення власника відходів та їх оцінки правоохоронні органи, відповідних спеціалістів, експертів, утворені робочі групи;

 

- одержувати безкоштовно від структурних підрозділів міської ради виконкому, підприємств, установ і організацій інформацію, необхідну для діяльності комісії.

 

6. Роботою комісії керує її голова, а в разі відсутності голови — заступник. Організаційне забезпечення діяльності комісії здійснюється її секретарем.

 

7. Основною формою роботи комісії є засідання, які проводяться в міру необхідності, але не менше одного разу на рік. Засідання комісії вважається правомочним, якщо на ньому присутні не менше половини її членів.

 

8. Рішення комісії з питань, що належать до її компетенції є обов’язковими для виконання. Рішення комісії приймаються більшістю голосів присутніх на засіданні членів комісії і оформлюються протоколом.

 

9. За результатами своєї роботи комісія складає акт, який передається до органу місцевого самоврядування для вирішення питання про подальше поводження з відходами.

 

10. На підставі акта комісії органи місцевого самоврядування приймають рішення щодо подальшого поводження з відходами та, в разі необхідності, порушують справу про притягнення до відповідальності осіб, винних у порушенні законодавства про відходи та відшкодування заподіяної шкоди.

 

Заступник міського голови з питань

діяльності виконавчих органів ради О.Д. Степаненко

 

Додаток 3

до рішення виконкому

від 23.11.2011р.№ 1001

 

 

ПОРЯДОК

виявлення та обліку безхазяйних відходів на території м. Павлограда

 

Безхазяйні відходи – відходи, що не мають власника або власник яких невідомий.

1. Цей Порядок розроблено відповідно до Закону України «Про відходи» та «Порядку виявлення та обліку безхазяйних відходів», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.08.1998р. №1217.

2. Власники або користувачі земельних ділянок, на яких виявлено відходи, зобов’язані повідомити про них місцеві органи виконавчої влади чи органи місцевого самоврядування.

3. Підставами для здійснення процедур визначення відходів та наступного їх обліку також можуть бути заяви (повідомлення) громадян, підприємств, установ та організацій, засобів масової інформації, результати штатних інспекційних перевірок органів Мінекоресурсів на місцях, санітарно-епідеміологічної служби, органів місцевого самоврядування тощо.

4. Заяви (повідомлення) про факти виявлення відходів розглядаються на черговому (позачерговому) засіданні постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами (далі — комісія).

5. Комісія визначає кількість, склад, властивості, вартість відходів, ступінь їх небезпеки для навколишнього природного середовища і здоров’я людини та вживає заходів до визначення власника відходів.

У разі необхідності для визначення власника відходів та їх оцінки можуть залучатися правоохоронні органи, відповідні спеціалісти та експерти, утворені робочі групи.

6. За результатами своєї роботи комісія складає акт, який передається до органу місцевого самоврядування для вирішення питання про подальше поводження з відходами.

7. На підставі акта комісії органи місцевого самоврядування приймають рішення щодо подальшого поводження з відходами та в разі необхідності порушують справу про притягнення до відповідальності осіб, винних у порушенні законодавства про відходи, та відшкодування заподіяної шкоди.

8. У разі визначення власника відходів він несе повну відповідальність за додержання умов поводження з ними та запобігання негативному впливу відходів на навколишнє природне середовище відповідно до положень Закону України «Про відходи».

10. Облік відходів, щодо яких встановлено власника, здійснюється відповідно до «Порядку ведення державного обліку та паспортизації відходів», що затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 01.11.1999р. №2034.

Відходи, повернуті власнику або у державну чи комунальну власність, обліковуються ними за встановленою вартістю, з одночасним збільшенням додаткового капіталу такої юридичної особи.

Заступник міського голови з питань

діяльності виконавчих органів ради О.Д. Степаненко


Сентябрь 2014
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Авг    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Програма міських заходів,

присвячених 230 – річниці м. Павлограда

 

17 вересня 2014 року

10.00                                                  відкриття двох додаткових груп дитячого садочку №5

вул. Нова (мкр. ПЗТО)

 

18 вересня 2014 року

10.00                                                  Урочистість з нагоди 85-річниці Павлоградського хімічного

мкр. ім. 18 Вересня                          заводу, закладення капсули під будівництво нового собору

 

11.00                                                  Освячення та відкриття басейну

мкр. ім. 18 Вересня                         

18-21 вересня 2014 року

9.00-12.00                                          Ярмарок промислових товарів

вул. Горького

 

заходи до Дня міста на мікрорайонах

18 вересня 2014 року

12.00-14.00                                        ЗШ №6, ЗШ №11 (подвір’я школи)

 

19 вересня 2014 року

мкр. 40 років Жовтня

12.00-15.00                                        ЗШ №7 (подвір’я школи)

 

15.00-17.00                                        Павлоградський міський ліцей (подвір’я школи)

 

мкр. Шахтобудівників

12.00-17.00                                        ЗШ №15, ЗШ №16 (шкільний стадіон)

 

мкр. ПМЗ

8.00-15.00                                          ЗШ №4 (подвір’я школи)

 

мкр. Ливмаш

12.00-15.00                                        ЗШ №18 (подвір’я школи)

 

19 вересня 2014 року

покладання квітів учнями ЗОШ на братських кладовищах та пам’ятних знаках міста

 

20 вересня 2014 року

9.30                                                    Відкриття дошки почесних громадян Павлограда

 

10.00 – 11.00                                     Урочисте відкриття та церемонія покладання квітів,

Соборна площа                                присвячена 71-річниці визволення м. Павлограда від                                                              фашистських загарбників та 230-річниці м. Павлограда

Відкриття пам’ятника героям визвольної боротьби на                                                             Павлоградщині

 

10.00-16.00                                       VІІІ Міжрегіональний мистецький фестиваль-ярмарок

сквер ім. Шевченка                         майстрів декоративно-прикладної творчості “Павлоград                                                       збирає друзів”

 

10.00-14.00                                       Локація «Бережімо родинні традиції рідного міста» за

сквер ім. Шевченка                         участю національних меншин Павлограда

 

11.00 – 14.00                                     Локація «Об’єднаймося в ім’я миру»:

16.00 – 19.00                                                — Акція «Ми за мир» за участю мешканців міста, творчих

Соборна площа                                колективів, студентства, школярів, спортсменів, театру, ЦБС                                                            та ін. (конкурс малюнку на асфальті, показові виступи з                                                        повітряними зміями, урочистий запуск у небо голубів, творчі                                                           виступи);

- куточок по виготовленню голубів за участю молодіжного руху «Позитивний Павлоград»;

- куточок «Письмо або малюнок солдату» за участю                                                               молодіжного руху «Позитивний Павлоград»;

- виступи музикантів міста Павлограда

 

14.00 – 19.00                                     Локація «Майстер класи від народних умільців»:

сквер ім. Шевченка                         — куточок плетіння стрічок;

- куточок Петриківського розпису;

- куточок плетіння кіс;

- куточок аква-гриму;

- куточок фото майстрів та «Позитивного Павлограду»  ;

- фотосушка «Усмішка  рідного міста»

 

14.00 — 16.00                                   Локація «Літературна». Читання творів павлоградських

сквер ім. Шевченка                          письменників. Виставка – презентація книг ППД «Дивосвіт»

(біля пам’ятника Т.Г.Шевченко)

 

19.00 – 20.00                                     Флеш — моб «Ми за мир»

Соборна площа

 

20.00 – 21.00                                     Творчі виступи вокалістів міста

Соборна площа

 

Дитячий парк

9.00-12.00                                          Виставка-ярмарок дитячих робіт прикладного мистецтва                                                       “Рідному місту наша творчість”

14.00-17.00                                        Майстер-класи вихованців             позашкільних навчальних                                                             закладів та шкіл міста «Світ моїх захоплень»Дитяча                                                                  розважальна програма «Разом ми єдині»

Майдан Міського культурно-дозвільницького центру

14.30-16.00                                        Локація «Студентська» -  акції , творчі виступи студентів                                                      «Молодь об’єднується в ім’я миру»

Парк ім. 1 Травня

11.30                                                                                                    Відкритий фестиваль  ярмарок голубів «Голуби птахи             миру та єднання кожної родини»

 

Святкування 8-річниці ТЦ “Гулівер” (вул. Шевченка)

11.00-18.00                                       Дитяча програма

14.00-16.00                                       Виступ дитячих колективів

14.00-16.00                                       Дитячі майстер-класи, лист солдату, ігри

16.00                                                  Парад вишиванок

16.00-18.00                                       Дитячий театр великих ляльок “Гулівер”

18.00                                                  Денс-Павлоград — танцювальний флеш-моб

18.00                                                  Урочистий запуск жовто-блакитних повітряних кульок

 

21 вересня

12.00                                                  Міський фестиваль творчих колективів ветеранів

БК ім. Кірова                                    війни та праці

16.30 – 18.00                                     Танцювальний вечір «Під звуки улюблених мелодій»

БК ім. Кірова

Останні надходження

 • Свято на мікрорайоні ім. 18 Вересня
 • Привітання міського голови з Днем міста
 • Про стан виробничого травматизму аварій і професійних захворювань на підприємствах міста
 • У дитячому садку № 5 «Ластівка» відкрито ще дві нові групи
 • До уваги суб’єктів господарювання та жителів міста !
 • Результати конкурсу 12.09.14
 • АКТУАЛЬНА ТЕМА: внесено зміни до довідки про заробітну плату для обчислення пенсії
 • Привітання міського голови з Днем рятівника
 • Відбулась 47 сесія Павлоградської міської ради VI скликання
 • Програма міських заходів, присвячених 230 – річниці м. Павлограда
 • Шановні виборці, будьте соціально активними! Перевірте свої персональні дані у Державному реєстрі виборців
 • ПЕРЕЛІК професій, спеціальностей та напрямів підвищення кваліфікації, для навчання за якими може бути виданий ваучер для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці
 • Про відзначення 230-річниці міста Павлограда та 71-річниці визволення від фашистських загарбників
 • П Е Р Е Л І К рішень Павлоградської міської ради VІ скликання за липень 2014р.
 • П Е Р Е Л І К рішень Павлоградської міської ради VІ скликання за червень 2014р.